High school musicaL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High school musicaL

High school musicaL Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley Haberleri

YazarMesaj
♥♥вυzℓαя кяαℓιçєѕι♥♥
Admin
Admin
♥♥вυzℓαя кяαℓιçєѕι♥♥

ruh hali : Ashley Haberleri Hosgor10
İş/Hobiler : тν-ρ¢
Lakap : вυzℓαя кяαℓιçєѕι

Ashley Haberleri Empty
MesajKonu: Ashley Haberleri   Ashley Haberleri EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:09 pm

İşde AsHleyDn habRler ÜzLRmsnz SeWinirmSnz BilmeM :

Ashley saçını siyaha boyatmayı düşünüyormuş.

Ashley bazen çok sinirli oluyormuş, sahnede yalnışlıkla düşmüş ve düşerken fotoğrafı çekildiği için şarkıyı yarıda bırakmış.

Ashley şimdide çocukluğundada sarışınları hiç sevmezmiş.Hatta küçükken sarışın arkadaşlarına 'Aptal Sarışın' dediği için çoğu arkadaşlığı bozulmuş.

Ashley küçükken hiç arkadaşı yokmuş. Sadece 11 yaşında Margerff isimli bir kızla iyi arkadaş olmuş

Ashley hayranlarının Zac ile ilişkisine fazla taktığını düşünüyormuş

Ashley balıktan ve yılandan çok korkarmış

Ashley güneşlenmeyi sevmemiş.Canı sıkılırmış bu yüzden nezaman denize gitseler Ashley sadece denize girermiş

Ashley bir otelde kaldığında şarkısını baştan sona ezberleyen 5 yaşında bir kız görmüş ve çok şaşırmış

Aynı otelde kaldığı zaman 12 yaşındaki bir kız 'Venessa senden daha iyi'
demiş ve Ashley'e dil çıkarmış.Ashley bunada çok şaşırmış

Ashley alışverişe çıkmış ama kılığını değiştirerek yani kapşonlu bi ceket,kalın bir gözlükle filan.Karşısındaki adam onu tanımış ama belli etmemiş.Sadece $1 olan kolyeyi $5'a satmayı başarmış.Ashley gerçeği öğrenince çok kızmış ama hiçbirşey dememiş

Ashley bir şarkıcıyla yarışacakmış(kim olduğu söylenmiyor).Ashley çok çalışmış,yarışacağı kişi ise hiç çalışmamış.Alışverişe gitmiş gezmiş hergün yaptığı şeyleri yapmış.Ama Ashley yarışmayı kaybetmiş
Ashley okadar üzülmüş ki ağlamış.

Ashley'e teklif gelmiş reklam için fotoğrafı çekilecekmiş.5 fotoğraf çekmişler ve Ashley 2 milyar almış.

Venessa Hudgens ve Ashley barışmışlar ama 4 Temmuz 2008'de yine küsmüşler.Venessa şu açıklamayı getirmiş:'ne güzel oturuyorduk sesimi beğeniyorum dedi.bende havalara girme dedim.Ashley'se ben havaya girmiyorum dedi.Giriyorsun dedim işde giriyorsun girmiyorsun derken kavga çıktı.Seni kırmamak için söylüyordum ama sesin berbat dedim.
Ben sesimi beğeniyorum seni ilgilendirmez dedi.Zaten senle kimse ilgilenmez dedim ve oradan çıktım.Zaten o başlattı Ben en azından kavgayı durdurdum oradan çıktım yoksa o yeteneksiz kavgayı sürdürecekti.' demiş
Ashley ise şu açıklamayı getirmiş:'ben sadece sesimi beğeniyorum dedim.O ise havalara girme diyerek kavga çıkarttı.Ayrıca seni kırmamak için söylüyordum ama sesin berbat dedi ben kötü bi laf söylemedim sadece ben sesimi beğeniyorum seni ilgilendirmez dedim.Zaten senle kimse ilgilenmez dedi ve gitti.Kavga arıyor herelde.Zaten hep böyle yapıyor.Herkese tepki gösteriyor.Yoksa bende onla tartışmayı istemezdim diye konuşmuş

Ashley Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley ve köpekleri
» Ashley Tisdale Kimdir?
» Ashley Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey!
» Ashley Tisdale Resimleri
» Ashley'in giyim tarzı